Competitieteams

Voorjaarscompetitie 2019 Vierlingsbeek
Donderdagavond

Donderdagavond dames dubbel 17+
2de klasse

Esther Buunen 20722060 (teamcaptain) 0640029054
Anja Nilessen 19115415
Jolien Raaymaker 26839415
Linda Gerrits 2582975
Petra Gijsbers 21277869
Simone Sweep 20172125
 Petra Gijsbers 21277869

Donderdagavond dames dubbel 17+
3de klasse,
Promotie aanvraag ingediend 2de klasse????
Wendy Willems  23751428 (teamcaptain)0616830003
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Renate van Geffen 29889340
Linda van Boekel-Fransman 30481325
Linda de Bruijn van der Heijden 28212118
Juul Duijkers 30264774
Pauline Kuenen 12575771
Natascha Linssen - van Pinxteren 20959834
 Ingrid van den Akker 20524943

Donderdagavond dames dubbel 17+
3de klasse

Helen Kusters (teamcaptain)
Janneke Vink
Loes de Groot
Anita Martens
Miranda Keijsers
Elcke van de Steeg
Manuela

Donderdagavond gemengd dubbel 17 +
Klasse??

Mark Heijnen 17380820 0651328342
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Rob van den Berk 13431153
Guus Aarts 16296230
Vera Heijnen 19018843
Margot Verhofstad 18767990
Anja Verlinden 20293860

Vrijdagavond
Vrijdagavond heren dubbel 35+
2de klasse
Wim Lensen 17598869 (teamcaptain)0683176827
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 Petro van Bergen 16607074
Carlo Janssen 27470539
Ron van Daal 27470474
Patrick Baltissen 24086703
Richard van Daal 28597745

Vrijdagavond heren dubbel
Laagste klasse.

Marc Oudenhoven 16651693 (teamcaptainn)
0622201989
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Rob Deenen 13576054
Peter van Dooren 13757415
Hans Smits 10563296
Wiel Lamers 10563164
Sjaak Rambags 10563261

Vrijdagavond gemengd dubbel 17+
2de klasse
Jeroen Raedts 24231150 (teamcaptain) 0610612099 
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Jasper Winkelmolen 24086665
Daan Arts 26533383
Julia van Bergen 23179856
Perly Loenen 23179848

Vrijdagavond gemengd dubbel 35 +
2de klasse

Geert Heijnen 12049034 (teamcaptain)
0610410728 of 0478 631788
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Riet Ermers 10410295
Annie Basten 10562982
Hetty Egger 27470490
Maris Heijnen 11928840
RESERVE
 Jos Smits 13273140


 Vrijdagavond herendubbel 35+
4de klasse
Theo Jansen 13788108 (teamcaptain) 0478 631410
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wim van Buijtene 15540030
Rene Clevers 17971586
Ruud Moeskops 11722169
JeanPaul Raafs 16425162
Toon Reijnders 28212177
Theo Jansen 13788108


Vrijdagavond herendubbel 17 +
Klasse??

Peter Rijnen (teamcaptain) heeft nog geen knltb nummer?
Bram van Dongen
Willem de Hoog
Peter Cox

 Zaterdag

Zaterdag heren 17 + dubbel/singel
2de klasse

Willem van Buytene 16091744 (teamcaptain) 0610417970
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Mark Heijnen 17380820
Rob van den Berk 13431153
Roel Stiphout 19197640
Bjorn Schaap 27045722
Mark Spanjers 19447736

Zondag
Zondag Mix team 11t/m 17 zondag
2e klasse
Wilma toonen 17380820  (teamcaptain)
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 0643100473
Erin arts   29249236
Steffi Willems 29889243
Nika v kempen 27871592
Michiel de Jong  28792343
Atruy Breevoort 30342724

Gemaakt door Jos Smits

Copyright © 2015. All Rights Reserved.